פסולת אלקטרונית

 
בניגוד לפינוי פסולת רגילה, פינוי פסולת אלקטרונית דורש פרוצדורה מיוחדת, כפי שהיא באה לידי ביטוי בדרישות החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות, שנכנס לתוקף בשנת 2014. לפי חוק זה, מוטלת האחריות על כל יבואן של מוצר אלקטרוני ועל כל מי שמחזיק של מוצר אלקטרוני לדאוג שהמוצרים שלהם בסוף התהליך יגיעו למיחזור ראוי.
 

מי אוכף את החוק?

 
מיי+ ואי קומייניטי הם התאגידים שתפקידם הוא לנהל פיקוח ורישום על המחזור, לפקח על יבואנים וכל מי שמחזיק במוצרים מסוג זה (למשל – חברות הייטק) ולתעד במסודר את כל הכמויות של הציוד שהופננה למיחזור. חברת ח.ג. עמית בע"מ חתמה על הסכם עם תאגידים אלה, ומוסמכת מטעמם לתפקד בתור מתקן טיפול מורשה לפסולת אלקטרונית.
 

תהליך העבודה: מחזור מתכות ופסולת אלקטרונית

 
במהלך שנות הפעילות הארוכות שלנו בתחום מחזור המתכות ובתחום הטיפול בפסולת אלקטרונית, פיתחנו תהליכי עבודה יעילים ומתקדמים. תהליכים אלה מאפשרים לנו לבצע מגוון פעולות פינוי, פירוק, מיון פסולת מתכות ומיחזור ביעילות ומהירות. תהליכי העבודה עוזרים למומחי המיחזור שלנו להתמודד עם משימות מורכבות, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים, בטיחות, שירותיות ושמירה על ערכי הסביבה.
 
 
1. פירוק – פירוק וניתוק הציוד באתר הלקוח תוך מתן דגש השירות ומניעת פגיעה בתשתיות הלקוח.
 
 
 
 
 
 
2. שינוע – אנחנו מובילים פסולת מתכות ופסולת אלקטרונית, אל מתקן הטיפול של החברה ממקורות שונים בכל רחבי הארץ.
 
 
 
 
 
 
3. מיון – עם הגעת הפסולת המתכתית והאלקטרונית למתקן, היא עוברת מיון קפדני על פי סוגי המתכות שמרכיבים אותה.
 
 
 
 
 
 
4. פירוק – הפסולת הממוינת מפורקת באמצעות ציוד ייעודי והמתכות ממויינות.
 
 
 
 
 
 
5. מיחזור – המתכות המפורקות נשלחות למפעלי מתכת המתיכים אותן לצורך שימוש חוזר.
 
 
 
 
צוות העובדים המקצועי שלנו משלב בין מקצוענות חסרת הפשרות, לבין הידע הרב והניסיון העשיר שלנו. כך אנחנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי מיחזור מתכות ואלקטרוניקה ברמה גבוהה במיוחד, גם כאשר מדובר בפרויקטים מורכבים במיוחד.
 
חברת ח.ג. עמית הינה קבלן מורשה מטעם תאגידי המחזור המאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה.
התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את כל הפתרונות הנדרשים: 072-3257869